يکشنبه ٠٤ مهر ١٤٠٠
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 15701 | کل بازدید : 114909 
اخبار > رتبه‌بندی آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی (راد)
 


  چاپ        ارسال به دوست

رتبه‌بندی آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی (راد)

 

بنا بر اعلام معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرحله دیگری از رتبه‌بندی آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی (راد)، با مشارکت دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و واحدهای ستادی حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت و علیرغم شرایط ویژه کشور با موفقیت به انجام رسید.

دور جدید رتبه‌بندی آموزشی با رویکردهای نوین ازجمله؛ تاکید ویژه بر دستاوردهای برنامه تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی، استفاده از داده‌های اعتباربخشی و سایر داده‌های موجود در حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، توجه به رتبه بندی‌های بین‌المللی و بهره‌گیری از نقاط قوت و ضعف دوره های پیشین، پیگیری و اجرا گردید.

در این مرحله که با عنوان، اجرای راد ۳ می باشد، سعی گردید به ­اختلاف سطح و ظرفیت و امکانات دانشگاه­های مختلف و ماموریت­های متفاوت آنان توجه شده و تلاش شد که میزان تلاش دانشگاه‌ها در بهبود و اعتلای آموزش در هر موسسه و میزان تحقق ماموریت­های مشترک و ویژه در برنامه‌های تحولی آموزش مورد نظر قرار گیرد.

دکتر علی اکبر حق دوست، معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تشکر از همراهی کلیه دانشگاه‌ها/ دانشکده‌های علوم پزشکـی، در این زمینه اعلام داشتند؛ اطمینان دارم نظام رتبه بندی در کنار اعتباربخشی متناسب با افق‌ها، سیاست‌ها و برنامه‌های تحولی در حوزه آموزش علوم پزشکی منجر به تحرک و انگیزش مثبت دانشگاه‌ها در جهت بهبود و ارتقای کیفیت آموزش عالی سلامت می گردد. امید است همه دانشگاهها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور در جهت اعتلای آموزش و دانش مبتنی بر نیازهای جامعه قدم‌های استوار برداشته و بیش از پیش موفق و کامیاب باشند.

به پیوست نسخـه الکترونیک کـتاب رتـبه‌بندی دانشگاه های علوم پزشکی (کتاب راد 3) ارسال می گردد.

 دانلود فايل : book + jeld.pdf ( 14443KB )


١١:١٥ - چهارشنبه ١٢ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٨٦٩    /    تعداد نمایش : ١٥٣خروج
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
دبیرخانه کلان منطقه10
دبیرخانه کلان منطقه1
دبیرخانه کلان منطقه2
دبیرخانه کلان منطقه3
دبیرخانه کلان منطقه4
دبیرخانه کلان منطقه5
دبیرخانه کلان منطقه6
دبیرخانه کلان منطقه7
دبیرخانه کلان منطقه8
دبیرخانه کلان منطقه9

دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعیگروه های آموزشیمراکز تحقیقاتیکتابخانه مرکزیمراکز درمانیتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences